Aktualności

Mieszkanie z ogrodem na Zaciszu i 0 zł czynszu !

Mieszkanie z ogrodem na Zaciszu i 0 zł czynszu !

Serdecznie zapraszamy w dniach 26-27 kwietnia, w godz. 10-17 na Dni Otwarte osiedli Czerwona Jarzębina I i II. Będą się mogli Państwo przekonać jak łatwo kupić mieszkanie w willowej części Targówka, z własnym ogrodem i czynszem 0 zł na zawsze ! Oprowadzimy po mocno zaawansowanej budowie i pokażemy interesujące Państwa rozkłady mieszkań, kóre zaczynają się już od 44 mkw.

 

Podczas dni otwartych będzie także możliwość obejrzenia domów jednorodzinnych na osiedlu Welhome Zacisze.

 

Tylko w trakcie dni otwartych będą czekały atrakcyjne ceny i wyjątkowe pakiety promocji !

 

Spotkajmy się 1 i 2 marca na Targach Nowy DOM nowe MIESZKANIE !

Spotkajmy się 1 i 2 marca na Targach Nowy DOM nowe MIESZKANIE !

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów nieruchomościowych na warszawskim Torwarze. W dniach 1 i 2 marca odwiedzając stoisko nr 37 na głównej hali będą mogli Państwo zapoznać się z naszą bogatą ofertą mieszkań i domów oraz skorzystać z wyjątkowych targowych promocji.

Centralna lokalizacja i przyroda – to możliwe!

Centralna lokalizacja i przyroda – to możliwe!

Szukasz  mieszkania w nowoczesnej i już gotowej inwestycji? Zależy Ci na doskonałej lokalizacji, ale także na bliskości terenów zielonych? Nie musisz iść na kompromis – w Osiedlu Ogrody Ochota możesz mieć wszystko! Już w najbliższy weekend, 22-23 lutego, przyjdź na Dni Otwarte przy al. Krakowskiej 291 i sam zobacz jak to jest możliwe. W godz. 10-17 na wszystkich zainteresowanych będą czekali nasi specjaliści ds. sprzedaży oraz doradcy kredytowi.

Odwiedź nas w Centrum Expo XXI!

Odwiedź nas w Centrum Expo XXI!

Już w najbliższy weekend – 15 i 16 lutego, w godz. 10-17 zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą mieszkań i domów, podczas Targów Mieszkań i Domów w Centrum Expo XXI. Nasi przedstawiciele będą czekali na Państwa w hali nr 4, przy stoisku C6.

 

W naszej ofercie mamy mieszkania mieszczące się w limitach programu MdM, na osiedlach na Białołęce, w Rembertowie i w Markach. Na wszystkie pytania dotyczące Mieszkania dla Młodych odpowiedzą nasi handlowcy i specjaliści kredytowi.

Dolcan zbadał wiedzę Polaków o czynszu

Dolcan zbadał wiedzę Polaków o czynszu

Wiedza Polaków na temat części składowych czynszu jest niewielka – 48% z nas nie wie, jakie opłaty składają się na czynsz. Osoby, które miały taką wiedzę, wśród składowych opłaty czynszowej najczęściej wymieniały wywóz śmieci – 82%. Duży wpływ na wybór tego czynnika mogła mieć zmiana przepisów i szeroka debata, jaka od kilku miesięcy toczy się w mediach na temat ustawy śmieciowej. Wielu ankietowanych wspominało także o ryczałcie za wodę (69%), ogrzewaniu/CO (62%) oraz funduszu czy składce remontowej (56%). Tylko 11% badanych słyszało o sposobach na obniżenie opłaty czynszowej. Niemal połowa badanych (42%) mieszkających w blokach lub kamienicach uważa, że składka remontowa płacona  wspólnocie lub spółdzielni jest zbyt wysoka w stosunku do przeprowadzanych w budynku remontów. Z drugiej strony co piąty ankietowany wstydzi się tego, jak wygląda budynek, w którym mieszka.

Dopłata, 0 zł czynszu i kominek – to jest możliwe!

Dopłata, 0 zł czynszu i kominek – to jest możliwe!

Marzysz o komforcie jak w  domu jednorodzinnym i własnym kominku? Szukasz mieszkania dostępnego w limicie programu MdM? Chcesz obniżyć miesięczne koszty utrzymania mieszkania? To wszystko jest możliwe! Chcesz wiedzieć jak? Przyjdź na Dni Otwarte mieszkań bezczynszowych na Białołęce a dowiesz się wszystkich szczegółów. Zapraszamy 1 i 2 lutego do biur sprzedaży na osiedlach Kamyk Zielony i Konik Polny. Osiedle Kamyk Zielony zostało już oddane do użytku!

Bramkarz Dolcan Ząbki zagrał w reprezentacji!

Bramkarz Dolcan Ząbki zagrał w reprezentacji!

Rafał Leszczyński, bramkarz klubu Dolcan Ząbki, rozegrał w sobotę 18 stycznia swój pierwszy mecz w Reprezentacji Polski w piłce nożnej. W  spotkaniu towarzyskim z Reprezentacją Norwegii, podczas zgrupowania w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, piłkarz naszej drużyny rozegrał cały mecz, nie wpuszczając żadnego gola. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 dla biało-czerwonych.

 

Tym samym Rafał Leszczyński dołączył do grona zawodników, którzy reprezentują lub reprezentowali barwy Dolcanu i mają na swoim koncie występ w reprezentacji Polski. Teraz lista ta liczy siedmiu piłkarzy. Wcześniej byli to: Artur Boruc, Jan Karaś, Tomasz Cebulka, Kazimierz Buda, Artur Jędrzejczyk, Tomasz Ciesielski.

 

Trzymamy mocno kciuki za dalsze sukcesy podopiecznego naszego klubu !

Prosto z nart do…własnego mieszkania!

Prosto z nart do…własnego mieszkania!

Szukasz gotowego mieszkania? Wykańczanie lokalu kojarzy Ci się ze stresem i uciążliwościami? Nie musisz tego robić sam!  

Na Osiedlu Ogrody Ochota czekają gotowe mieszkania, które pomożemy Ci wykończyć. Już 18 i 19 stycznia przyjdź na

al. Krakowską 291 w godz. 10-17 i przekonaj się, że możesz kupić mieszkanie, wyjechać na narty i wprowadzić się po powrocie.

To jest możliwe!

 

Na odwiedzających czekają atrakcyjne ceny już 7 300 zł/mkw. oraz atrakcyjne pakiety wykończeniowe i specjalne promocje!

Mieszkanie dla Młodych – można wybierać z oferty Dolcan

Oferujemy Państwu bogatą ofertę mieszkań mieszczących się w limicie programu MdM, na terenie Warszawy i okolic. Obecnie firma ma 300 mieszkań kwalifikujących się do programu na osiedlach:

 

- Kamyk Zielony na Białołęce,

- Konik Polny na kilku etapach,

- Pasikonik w Markach,

- Rudy Rydz Las w Rembertowie,

- Rudy Rydz III w Rembertowie.

 

Mieszkania kwalifikujące się do programu znajdują się w nowatorskich osiedlach mieszkań bezczynszowych firmy.

DOLCAN CZŁONKIEM KLUBU INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ

DOLCAN CZŁONKIEM KLUBU INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ

Klub został założony przez Europejskie Forum Przedsiębiorczości, jako odpowiedź na inicjatywę środowisk gospodarczych. Głównym celem jego działalności jest integracja przedsiębiorców oraz szerzenie idei odpowiedzialnego biznesu w Polsce. Członkowie Klubu Integracji Europejskiej propagują zasady zrównoważonego rozwoju a także działają na rzecz aktywizacji osób niepełnosprawnych.

Już dziś zamieszkaj z dopłatą i bez czynszu!

Już dziś zamieszkaj z dopłatą i bez czynszu!

Chcesz się dowiedzieć gdzie są dostępne mieszkania w limitach programu MdM? Szukasz sposobu na obniżenie comiesięcznych wydatków i marzysz o własnym ogrodzie i kominku? Nic prostszego – przyjdź na Dni Otwarte mieszkań bezczynszowych na Białołęce a dowiesz się wszystkiego. Zapraszamy 11 i 12 stycznia do biur sprzedaży na osiedlach Kamyk Zielony i Konik Polny. Osiedle Kamyk Zielony zostało już oddane do użytku !

 

Na odwiedzających będą czekały wyjątkowe promocje oraz ceny już od 5 000 zł na Koniku Polnym. Na pytania osób zainteresowanych udziałem w programie MdM, lub kredytowaniem poza programem odpowie doradca kredytowy!

 

Serdecznie zapraszamy. 

PRACA BIUR SPRZEDAŻY W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM

Szanowni Państwo,

 

Informujemy, że:

-  w dniach 24 , 29 i 31 grudnia wszystkie nasze biura sprzedaży będą nieczynne;

27 grudnia nasi specjaliści będą pełnić dyżury w godz. od 9 do 16.

 

W pozostałe dni zapraszamy do naszych biur w dotychczasowych godzinach.

 

Przepraszamy za ewentualne niedogodności !

Dolcan rozdaje prezenty w Kamerunie!

Dolcan rozdaje prezenty w Kamerunie!

W tym wyjątkowym czasie w roku Dolcan nie zapomniał o zaprzyjaźnionej misji w Kamerunie, którą opiekuje się siostra Alicja Adamska. Już po raz drugi zorganizowaliśmy zbiórkę i wysyłkę darów dla najbiedniejszych podopiecznych misji. Dwa lata temu świąteczne podarki otrzymali mieszkańcy wioski Djouth, w tym roku natomiast prezentami obdarowani zostaną najubożsi z miejscowości Abong Mbang, drugiej wioski będącej pod opieką misji.

Nowe biuro sprzedaży i mieszkanie pokazowe !

Nowe biuro sprzedaży i mieszkanie pokazowe !

Dbając o wygodę naszych klientów otworzyliśmy biuro sprzedaży na osiedlu mieszkań bezczynszowych Kamyk Zielony, na warszawskiej Białołęce. Biuro to jednocześnie mieszkanie pokazowe z klimatycznym kominkiem – odwiedzający będą więc mieli okazję przekonać się jak by to było mieszkać jak w domku jednorodzinnym – z własnym ogrodem i bez czynszu, ale przy metrażu mieszkania.

Kominek i 0 zł czynszu – najlepszy prezent na Święta!

Kominek i 0 zł czynszu – najlepszy prezent na Święta!

Już w najbliższą sobotę 14 grudnia, w godz. 10-17 odwiedź nas w biurach sprzedaży na osiedlach mieszkań bezczynszowych Konik Polny i Kamyk Zielony  na Białołęce i przekonaj się jak możesz sprawić sobie najlepszy prezent świąteczny – mieszkanie w kameralnej zabudowie, z własnym ogródkiem, kominkiem i na zawsze bez czynszu!

 

Na odwiedzających będą czekały specjalne ceny, już od 5 000 zł/mkw. na Koniku Polnym, atrakcyjne promocje – niespodzianki oraz wyjątkowa, świąteczna atmosfera.

 

Nie czekaj i sam spraw sobie prezent!

Mikołajkowy weekend promocji w Dolcan!

Mikołajkowy weekend promocji w Dolcan!

Święta tuż tuż, a my już przygotowaliśmy dla Państwa niezwykłe prezenty. Osoby, które odwiedzą nas w dniach 7 i 8 grudnia, podczas mikołajkowych dni otwartych na osiedlach Ogrody Ochota i Tęczowe i zdecydują się na zakup mieszkania otrzymają bon na materiały wykończeniowe w wysokości 2% od wartości mieszkania. Przyjdź i przekonaj się jak możesz zamieszkać na Święta w nowym mieszkaniu!

 

W tych dniach przewidzieliśmy także dodatkowe niespodzianki dla odwiedzających, m.in. akt notarialny gratis i kuchnia w prezencie.

 

Zobacz gotowe mieszkania i poczuj magiczną atmosferę Świąt!

Dolcan sprawdził zwyczaje mieszkaniowe Polaków

Dolcan sprawdził zwyczaje mieszkaniowe Polaków

37% Polaków mieszka w lokalach, które nie są ich własnością, w większości mieszkają w budynkach wielorodzinnych – blokach lub kamienicach, a marzą o własnym domku jednorodzinnym – wynika z badania przeprowadzonego przez TNS Polska na zlecenie Dolcan. W miastach powyżej 100 tys. mieszkańców czynsze są najwyższe – najczęściej powyżej 450 zł za miesiąc. Ciekawe, chociaż może dla wielu osób dość oczywiste, okazały się odpowiedzi na pytanie „Kto w Pana(i) gospodarstwie domowym zajmuje się pilnowaniem opłat za dom/mieszkanie?”. Wśród ogółu badanych 62% osób stwierdziło, że to właśnie oni zajmują się płatnościami w domu, jednak wśród ankietowanych kobiet taką deklarację złożyło 75% respondentek, a wśród mężczyzn było to zaledwie 47%.

skrócony czas pracy biur sprzedaży

Szanowni Państwo,

 

Informujemy, że w piątek 29 listopada nasze biura sprzedaży na osiedlach: Tęczowym we Włochach i Konik Polny na Białołęce będą czynne krócej – do godz. 15:00. Za ewentualne utrudnienia serdecznie przepraszamy. Pozostałe biura będą czynne w normalnym wymiarze godzin.

Spraw swojej choince nowe mieszkanie!

Spraw swojej choince nowe mieszkanie!

Marzysz o Świętach w nowym mieszkaniu? Szukasz wygodnej lokalizacji, ale nie chcesz rezygnować z zielonego otoczenia? Czekają na Ciebie gotowe mieszkania na osiedlach Ogrody Ochota i Tęczowym we Włochach! W dniach 30.11 i 01.12, w godz. 10-17 zapraszamy na Dni Otwarte wybudowanych już osiedli – ceny już od 5 500 zł/mkw. we Włochach, pakiet wykończenia mieszkań przy al. Krakowskiej i inne niespodzianki, a także świąteczna atmosfera czekają na osoby które odwiedzą nas w tych dniach.

 

Zobacz gotowe już mieszkania i zdobądź odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!

Dolcan to nie tylko mieszkania!

Dolcan to nie tylko mieszkania!

Szukasz najlepszych materiałów do wykończenia twojego nowego mieszkania? A może planujesz remont i zależy Ci na produktach wysokiej jakości, w przystępnej cenie? Serdecznie zapraszamy do naszych hurtowni materiałów wykończeniowych w Warszawie, Słupnie i Zielonce. Grupa Dolcan to także salon meblowy w którym można umeblować każde pomieszczenie w mieszkaniu czy domu – kuchnię, salon, sypialnię, gabinet , a nawet łazienkę. Nasi specjaliści doradzą jakie wybrać materiały, dopasowane do specyfiki danego pomieszczenia oraz pomogą zaaranżować wybrane pomieszczenia.

 

Na naszych klientów czekają specjalne promocje oraz rabaty. Istnieje możliwość dostawy wybranych produktów, a także ich montaż przez naszych specjalistów.

Z kominkiem i bez czynszu na Święta !

Z kominkiem i bez czynszu na Święta !

Nie czekaj na Mikołaja i sam spraw sobie prezent świąteczny – już teraz możesz mieć mieszkanie z ogrodem, kominkiem i do tego bez konieczności płacenia czynszu! Jak to jest możliwe? Wszystkiego dowiesz się już 23  i 24 listopada podczas dni otwartych mieszkań bezczynszowych na warszawskiej Białołęce. W tym czasie będzie można obejrzeć już wybudowane etapy osiedli Kamyk Zielony i Konik Polny.

 

Tylko w te dni na odwiedzających będą czekały super ceny - już od 5 000 zł/mkw na Koniku Polnym oraz dodatkowe specjalne promocje !

 

Nie zwlekaj i sam stań się własnym Mikołajem – spędź święta w blasku kominka !

15 i 19 listopada jeszcze mocniej kibicujmy naszym !

15 i 19 listopada jeszcze mocniej kibicujmy naszym !

W najbliższych meczach towarzyskich w piłkę nożną, w których Polska zmierzy się ze Słowacją i z Irlandią będziemy jeszcze mocniej kibicowali biało czerwonym . A to za sprawą Rafała Leszczyńskiego, bramkarza z naszej drużyny – Dolcan Ząbki, który został powołany do kadry i ma szansę pokazać się na międzynarodowej piłkarskiej arenie.

Sprawdź jak spędzić Święta w nowym mieszkaniu!

Sprawdź jak spędzić Święta w nowym mieszkaniu!

Gotowe mieszkania czekają na Ciebie na osiedlach Ogrody Ochota i Tęczowym! Ceny od 5 500 zł/mkw na Osiedlu Tęczowym we Włochach, pakiet wykończenia mieszkań na Osiedlu Ogrody Ochota przy al. Krakowskiej i wiele innych promocji czeka na osoby, które nas odwiedzą. Tylko  w najbliższy weekend – 16 i 17 listopada, w godz. 10-17 zapraszamy na teren inwestycji – zobacz jak już niedługo możesz mieszkać!

 

Spiesz się – Święta tuż tuż, a gotowe mieszkania czekają!

W zgodzie z naturą i bez czynszu – zapraszamy na Rudego Rydza !

W zgodzie z naturą i bez czynszu – zapraszamy na Rudego Rydza !

Mieszkanie jak dom, z własnym ogródkiem i instalacją kominkową? Przekonaj się, że to jest możliwe. W dniach 9-10.11 zapraszamy do zielonego Rembertowa na dni otwarte bezczynszowych osiedli RUDY RYDZ i RUDY RYDZ LAS. Chętnych oprowadzimy po już wybudowanym osiedlu, dobierzemy najlepszą ofertę i pokażemy jak można mieszkać wygodnie i nie płacić czynszu !

 

Na przybyłych będą czekały atrakcyjne ceny już od 5 200 zł za mkw. oraz specjalna promocja – projekt aranżacyjny całego mieszkania gratis.

Dolcan po raz szósty z Certyfikatem Dewelopera !

Dolcan po raz szósty z Certyfikatem Dewelopera !

Kapituła Certyfikatu Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa po raz szósty przedłużyła nam ważność Certyfikatu Dewelopera. Wyróżnienie to jest potwierdzeniem wiarygodności firmy oraz wysokiej jakości oferowanych przez nią produktów i usług.

Jesteśmy dla Państwa otwarci, także w najbliższy weekend !

Pamiętając o tych z Państwa, którzy jeszcze w tym roku chcieliby zakupić mieszkanie, a weekend to jedyny wolny czas na poszukiwania, nasze dwa biura sprzedaży będą pełniły dyżury również w najbliższą sobotę i niedzielę, tj. 2 i 3 listopada.

Odwiedź nas w trakcie Białołęckich Targów Nieruchomości !

Odwiedź nas w trakcie Białołęckich Targów Nieruchomości !

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą mieszkań bezczynszowych podczas Białołęckich Targów Nieruchomości. Nasi przedstawiciele będą czekali na Państwa w najbliższy weekend – 26 i 27 października w godz. 10-17 w Hali Sportowej Białołęckiego Ośrodka Sportu, przy ul. Strumykowej 21.

Zapraszamy na Halloween Weekend !

Zapraszamy na Halloween Weekend !

Przerażająco dobre ceny gotowych już mieszkań i ciasto z dyni dla każdego ! W dniach 19-20 października w godz. 10-17 zapraszamy na Halloween Weekend. Ceny od 5 500 zł/mkw na Osiedlu Tęczowym we Włochach, pakiet wykończenia mieszkań na Osiedlu Ogrody Ochota przy al. Krakowskiej i wiele innych niespodzianek czeka na osoby, które nas odwiedzą. Wyjątkowy nastrój i atrakcyjne niespodzianki gwarantowane !

Jak mieszkać bez czynszu ? Przekonaj się sam !

Jak mieszkać bez czynszu ? Przekonaj się sam !

Już w najbliższy weekend – 5-6 października, w godz. 10-17 – zapraszamy na DNI OTWARTE MIESZKAŃ BEZCZYNSZOWYCH na warszawskiej Białołęce. W tym czasie będzie można obejrzeć już wybudowane etapy osiedli Kamyk Zielony i Konik Polny.

 

Mieszkania bezczynszowe firmy Dolcan to: wygoda domu za cenę mieszkania, własny ogród, kominek i kameralna zabudowa plus 0 zł czynszu !

Dla Państwa wygody Ogrody Ochota otwarte cały weekend !

Dla Państwa wygody Ogrody Ochota otwarte cały weekend !

Z myślą o wszystkich zapracowanych w tygodniu osobach, które planują kupno własnego mieszkania, a wolny czas na poszukiwania mają jedynie w weekendy, zmieniliśmy godziny pracy naszego biura sprzedaży przy Osiedlu Ogrody Ochota. W soboty zapraszamy Państwa w godz. 10:00 – 17:00, a w niedzielę w godz. 10:00 – 14:00.

Pakiet wyjątkowych korzyści na Ochocie i we Włochach

Pakiet wyjątkowych korzyści na Ochocie i we Włochach

Super ceny gotowych mieszkań na Osiedlu Ogrody Ochota i od 5 500 zł/mkw. na Osiedlu Tęczowym, projekt i porada architekta w cenie oraz pakiet wykończenia mieszkań przy al. Krakowskiej gratis, a na Osiedlu Tęczowym roczny czynsz w cenie mieszkania – to tylko niektóre z atrakcji, jakie będą czekały na klientów firmy Dolcan podczas Dni Otwartych – 28 i 29 września, w godz. 10:00 – 17:00.

Dolcan Ząbki powrócił na fotel lidera

Dolcan Ząbki powrócił na fotel lidera

Po zaciętej rywalizacji z zespołem Okocimski KS Brzesko nasza drużyna z Ząbek odniosła kolejne zwycięstwo w sezonie 2013/2014 i tym samym odzyskała tytuł lidera I ligi. Dolcan Ząbki pokonał piłkarzy z Brzeska 3:2, utrzymując zwycięski bilans na własnym boisku – cztery mecze i cztery wygrane. Bramki dla ząbkowian zdobyli: Bartosz Wiśniewski, Rafał Grzelak oraz Dariusz Zjawiński.

 

W następnej kolejce zespół z Ząbek zagra na wyjeździe z GKS-em Katowice.

Do zobaczenia w Centrum Expo XXI!

Do zobaczenia w Centrum Expo XXI!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą zróżnicowaną ofertą mieszkań i domów podczas Targów Mieszkań i Domów w Centrum Expo XXI. Nasi przedstawiciele będą czekali na Państwa w najbliższy weekend – 14 i 15 września w godz. 10-17 w hali nr 4.


Przyjdź i skorzystaj z pomocy naszych specjalistów z Centrum Doradztwa Kredytowego i dowiedz się jakie przygotowaliśmy dla naszych klientów promocje targowe.

Odwiedź nas 7 i 8 września na Targach Nowy DOM nowe MIESZKANIE

Odwiedź nas 7 i 8 września na Targach Nowy DOM nowe MIESZKANIE

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i zapoznania się z naszą bogatą ofertą mieszkań podczas Targów Nowy DOM nowe MIESZKANIE. Targi odbędą się w weekend 7-8 września na warszawskim Torwarze.

 

Nasi specjaliści będą czekali na Państwa w sobotę i niedzielę od 10 do 17 i z chęcią odpowiedzą na każde pytanie dotyczące naszej oferty.

Mieszkanie jak dom – przekonaj się, że to możliwe

Mieszkanie jak dom – przekonaj się, że to możliwe

Planujesz zakup mieszkania, ale marzy Ci się własny ogród, kominek i kameralna atmosfera, zarezerwowane do tej pory dla domków jednorodzinnych? Już nie musisz wybierać! Możesz mieć wszelkie wygody domku, przy metrażu i cenie mieszkania oraz bez konieczności płacenia czynszu.

 

Aby poznać szczegóły i zobaczyć na własne oczy , jak to jest możliwe, zapraszamy w dniach 31.08 - 01.09, w godz. 10-16, na DNI OTWARTE OSIEDLA RUDY RYDZ w zielonym Rembertowie. Dla chętnych będzie także możliwość obejrzenia pobliskiego Osiedla Rudy Rydz Las.  

Po 6 kolejce Dolcan Ząbki nadal niepokonany

Po 6 kolejce Dolcan Ząbki nadal niepokonany

Po 6 meczach sezonu 2013/2014 I ligi nasz zespół Dolcan Ząbki jest wciąż niepokonany i umocnił swoją drugą pozycję w tabeli, ze stratą zaledwie dwóch punktów do lidera. 1 września drużyna odniosła kolejne, 5 zwycięstwo w nowym sezonie, pokonując zespół Floty Świnoujście 2:1. Nikomu jeszcze nie udało się pokonać zawodników Dolcan Ząbki – jedynie raz zremisowali, z drużyną Wisły Płock, podczas derbów Mazowsza.

 

Dariusz Zjawiński, zdobywca zwycięskiej bramki w spotkaniu z Flotą Świnoujście podsumował mecz: „Powinniśmy rozstrzygnąć ten mecz w pierwszej połowie. Wiedzieliśmy na co stać Flotę. Niestety po jednym stałym fragmencie gry straciliśmy gola. Chcieliśmy odpowiedzieć zaraz po przerwie, ale nam się to nie udało. Dopiero w końcu zdobyliśmy dwie bramki na wagę zwycięstwa z czego bardzo się cieszymy”.

Zamieszkaj w oazie zieleni pośrodku miasta

Zamieszkaj w oazie zieleni pośrodku miasta

Pragniesz mieszkać w centrum wydarzeń i jednocześnie blisko natury? A może wolisz bardziej kameralną lokalizację, ale z doskonałą komunikacją i infrastrukturą? Jedno i drugie znajdziesz w trakcie naszego Weekendu Letnich Promocji, organizowanym na Osiedlach Tęczowym i Ogrody Ochota. Odwiedź nas w dniach 24 i 25 sierpnia, w godz. 10-16, zobacz gotowe mieszkania i zdobądź odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

 

Na gości dni otwartych będą czekały wyjątkowe letnie promocje – m.in. wykończenie lub projekt mieszkania GRATIS, czy bony na materiały budowlane.

 

Mieszkania na tych osiedlach teraz w specjalnych wakacyjnych cenachod 5.500 zł/m2 na Osiedlu Tęczowym i od 7.300 zł/m2 w kompleksie Ogrody Ochota.

Kamyk Zielony otwarty dla zwiedzających 10 i 11 sierpnia

Kamyk Zielony otwarty dla zwiedzających 10 i 11 sierpnia

Już w najbliższy weekend – w dniach 10 i 11 sierpnia, w godz. 10-16 – zapraszamy na DNI OTWARTE MIESZKAŃ BEZCZYNSZOWYCH na Białołęce. W sobotę i niedzielę będzie można zwiedzić osiedle Kamyk Zielony, a także uzyskać wszelkie informacje na temat inwestycji, jej otoczenia oraz innowacyjnej idei mieszkań bezczynszowych. Dodatkowo handlowiec będzie mógł pokazać drugie pobliskie osiedle Konik Polny.

 

Na gości dni otwartych będą czekały specjalne wakacyjne ceny od 5000 zł/m2 oraz wyjątkowe promocje – m.in. wykończenie kuchni lub projekt mieszkania GRATIS.

Nowe mieszkania bezczynszowe na Zaciszu !

Nowe mieszkania bezczynszowe na Zaciszu !

W dniach 3-4 sierpnia w godz. 10-17 zapraszamy na DNI OTWARTE MIESZKAŃ BEZCZYNSZOWYCH na Zaciszu. Oprowadzimy Państwa po osiedlu Czerwona Jarzębina 2, więc będzie możliwość wykorzystania tych godzin na zdobycie szczegółowych informacji o inwestycji.  

 

Tylko dla gości dni otwartych będą czekały specjalne promocje oraz wakacyjne ceny, już od 5900 zł/m2!

 

Przyjdź na dni otwarte i zobacz jak można mieszkać wygodnie, nie płacąc czynszu!

 

Czerwona Jarzębina 2 to bardzo atrakcyjna inwestycja mieszkań bezczynszowych w cichej, willowej zabudowie. Każde z mieszkań ma ogródek, a do mieszkań na piętrze przynależą wysokie poddasza, które można wykorzystać na dodatkowe pokoje. W każdym z mieszkań jest możliwość aranżacji kominka, co daje dodatkowe ciepło, a także atmosferę mieszkania jak w domu. 

Gorączka Sobotnich Promocji 20.07

Gorączka Sobotnich Promocji 20.07

Kto z nas nie pamięta kultowego Saturday Night Fever, niezapomnianych przeboi z filmu i weekendowych emocji ?

 

Dla tych, którzy też chcieliby się oderwać od bolączek poszukiwania nowego mieszkania firma Dolcan przygotowała Gorączkę Sobotnich Promocji. Pakiety będą dostępne w najbliższy weekend 20 lipca.

 

Gdzie można polować na gorące, sobotnie promocje mieszkaniowe? W godz. 10.00-17.00 dostępne będą na dwóch wybudowanych osiedlach – położonym we Włochach osiedlu Tęczowym oraz inwestycji, przy Al. Krakowskiej - Ogrodach Ochota.

 

Tylko u nas, gorące promocje – jak na lato przystało:

- mieszkania z projektem i wykończeniem GRATIS,

- mieszkania bez VAT,

- kuchnia w cenie,

- pakiety "wszystko do domu" i inne !

Zapraszamy na osiedle Rudy Rydz 6-7.07

Zapraszamy na osiedle Rudy Rydz 6-7.07

Już w najbliższy weekend zapraszamy do zielonego Rembertowa na DNI OTWARTE osiedli RUDY RYDZ i RUDY RYDZ LAS. Oprowadzimy po wybudowanym już osiedlu, dobierzemy najlepszą ofertę i zaprezentujemy, w jaki sposób można mieszkać wygodnie i nie płacić czynszu !

 

Na przybyłych gości będą czekały SPECJALNE CENY, już od 5 500 zł/m kw oraz ZESTAW PAKIETÓW PROMOCYJNYCH, a w nich m. in. zabudowa kuchni czy projekt aranżacyjny całego mieszkania gratis.

Białołęcka Gra Miejska zakończona !

Białołęcka Gra Miejska zakończona !

6 lipca 2013 roku odbyła się Gra Miejska na podstawie jednej z najładniejszych bajek "Czarnoksiężnik z krainy Ozzz". Organizatorami wydarzenia był portal ZwalczNude.pl, firma Dolcan oraz Urząd Dzielnicy Białołęka. Na terenie naszego osiedla Konik Polny, przu ul. Lewandów 56, gdzie znajdował się start gry. Uczestnicy przenieśli się do zaczarowanej krainy czarnoksiężnika Oz.

 

Zadaniem graczy była pomoc Dorotce w odnalezieniu drogi do domu oraz dotarcie do czarnoksiężnika i oficjalna audiencja. Po drodze czekało jednak wiele wyzwań i łamigłówek. Drużyny przybyły na start na Osiedle Konik Polny firmy Dolcan, ul. Lewandów 56 o godz. 11.00, gdzie otrzymały komplet materiałów potrzebnych do wykonania zadań. Do godziny 14.00 wszystkie drużyny musiały przybyć na metę, która znajdowała się na Placu Czerwonej Torebki. W przeciwnym wypadku następowała dyskwalifikacja.

Spędź weekend...we Włochach !

Spędź weekend...we Włochach !

W ostatni weekend przed wakacjami, tj. 29-30 czerwca w godzinach od 10 - 16 zapraszamy Państwa do Włoch ! Organizujemy tam dni otwarte, jednocześnie na dwóch gotowych osiedlach.To doskonały moment, aby jeszcze przed urlopem, podjąć decyzję o zakupie swoich nowych 4-ech kątów !

Poznaj bogatą ofertę osiedli w jednym miejscu 22-23.06

Poznaj bogatą ofertę osiedli w jednym miejscu 22-23.06

W dniach 22 - 23 czerwca organizujemy Weekend Otwartych Drzwi wszystkich naszych inwestycji w jednym miejscu – w biurze sprzedaży na osiedlu Skierniewicka City na Woli.

W tych dniach, w godzinach 10-16 zostanie Państwu przedstawiona bogata oferta 1000 mieszkań na 15 osiedlach, w 6 dzielnicach Warszawy i w Ząbkach !

 

Dla gości dni otwartych przygotowaliśmy specjalne oferty promocyjne na gotowych osiedlach, zaczynające się już od 3 990 zł za m kw. A przy zakupie mieszkania na osiedlach Skierniewicka City i Ogrody Ochota można odebrać wykończenie pod klucz gratis.

 

Takiej okazji nie można przegapić, dlatego wszystkie osoby poszukujące wymarzonego M serdecznie zapraszamy !

projekt i wykończenie w cenie każdego apartamentu

projekt i wykończenie w cenie każdego apartamentu

Drodzy klienci !

 

Ruszyła promocja dotycząca apartamentów w inwestycji Skierniewicka City na warszawskiej Woli. Teraz w cenie każdego mieszkania, otrzymają Państwo jego wykończenie pod klucz oraz przygotowany specjalnie dla danego apartamentu projekt całościowej aranżacji wnętrz.

Konik Polny i Kamyk Zielony zapraszają do zwiedzania

Konik Polny i Kamyk Zielony zapraszają do zwiedzania

W najbliższy weekend 15-16 czerwca w godz. 10-16 zapraszamy na DNI OTWARTE MIESZKAŃ BEZCZYNSZOWYCH na Białołęce. Oprowadzimy Państwa po osiedlu Konik Polny, a także po sąsiedniej inwestycji Kamyk Zielony. Będzie więc możliwość wykorzystania tych godzin na zdobycie szczegółowych informacji o obu inwestycjach.

                          

Tylko dla gości dni otwartych będą czekały specjalne, wakacyjne ceny, od 5000 zł/m2!

 

Przyjdź na dni otwarte i zobacz jak można mieszkać wygodnie, nie płacąc czynszu!

URZĄDZIMY TWOJE MIESZKANIE GRATIS !

URZĄDZIMY TWOJE MIESZKANIE GRATIS !

Zachęcamy do skorzystania z naszej najnowszej oferty promocyjnej na osiedlu Ogrody Ochota. Tylko teraz przy zakupie mieszkania urządzimy je całkowicie za darmo ! Oznacza to, że zaoszczędzą Państwo do kilkudziesięciu tysięcy złotych !

Nowy adres biura sprzedaży na os. Tęczowym

Nowy adres biura sprzedaży na os. Tęczowym

Szanowni Państwo,

 

Informujemy, iż dotychczasowe biuro sprzedaży na osiedlu Tęczowym, zostało przeniesione do pawilonu, mieszczącego się przy ul. Techników 40, tuż obok Przychodni Zdrowia. Obok zamieszczamy mapkę dojazdową.

 

Godziny otwarcia biura oraz telefony nie uległy zmianie. Dla Państwa wygody udostępniliśmy dodatkowy numer komórkowy +48 668 468 990.

 

Serdecznie zapraszamy !

Zamieszkaj lub wynajmij ? sam zdecyduj !

Zamieszkaj lub wynajmij ? sam zdecyduj !

Pod takim hasłem w sobotę i niedzielę, tj. 11 i 12 maja w godzinach od 10:00 – 16:00 organizujemy Majowy Weekend Otwartych Drzwi na dwóch gotowych osiedlach: Tęczowym, przy ul. Szczęsnej 7/6 i przy al. Krakowskiej 291 na osiedlu Ogrody Ochota.

 

Dlaczego warto się wybrać? Bo wszystkie osoby planujące zakup mieszkania mogą liczyć tu na lokale o najbardziej poszukiwanych metrażach i na wszystkich będzie czekało 10 specjalnie przygotowanych pakietów promocyjnych, m.in. wykończenie mieszkania, bony ma materiały wykończeniowe i meble czy projekt mieszkania i wiele innych.

 

W czasie majówki będzie można dowiedzieć się o mieszkaniu dla siebie lub o nieruchomość inwestycyjną kupowaną w Condo Systemie, z myślą o wynajmie i zarabianiu 8 proc. rocznie.

 

Podczas tych dni będzie można uzyskać także bezpłatne porady doradcy kredytowego i wspólnie z naszym projektantem wnętrz omówić aranżację swojego wymarzonego M.

   

Wyjątkowy Weekend Otwartych Drzwi 16-17 marca

Wyjątkowy Weekend Otwartych Drzwi 16-17 marca

Wszystkich z Państwa, którzy poszukują nowego M we Włochach i najbliższej okolicy, zapraszamy w dniach 16 – 17 marca, w godz. 10.00 – 16.00, na organizowany przez nas Weekend Otwartych Drzwi, jednocześnie na dwóch osiedlach: Ogrodach Ochoty i na osiedlu Tęczowym. Będzie można zapoznać się z dostępnymi lokalami i obejrzeć inwestycję z bliska.

 

Na wszystkich gości będą czekały specjalnie przygotowane promocje cenowe i atrakcyjne pakiety bonusowe. Dodatkowo będzie można uzyskać bezpłatne porady projektanta wnętrz i doradcy kredytowego.

Mieszkania na wynajem to zysk pewniejszy od lokat

Mieszkania na wynajem to zysk pewniejszy od lokat

Czasy, gdy na nieruchomościach w kilka miesięcy zarabiało się krocie minęły bezpowrotnie. Czy to oznacza, że dziś nie warto inwestować w mieszkania? Patrząc na ofertę condo mieszkań w Warszawie i Szczecinie śmiało można odpowiedzieć; że nie, nadal jest to opłacalne. To zysk na poziomie 8 proc. rocznie, pewniejszy niż lokaty, fundusze czy akcje.

 

Polacy od lat oszczędzają i inwestują coraz więcej. Jednak zaufanie do alternatywnych czy ryzykownych sposobów zarabiania jest nadal duże. Pędowi do inwestowania nie pomogły też ostatnie afery związane z parabankami. A rentowność lokat bankowych w wielu przypadkach okazała się wątpliwa.

 

Nic więc dziwnego, że osoby, które planują zainwestować, coraz chętniej znów zerkają na rynek nieruchomości. Tak dużych zysków jak kilka lat temu trudno tu oczekiwać, ale zwrot można osiągnąć na poziomie nawet 8 proc. – Taki poziom zysków gwarantujemy klientom, którzy kupią mieszkanie z naszej oferty w Warszawie w ramach condo systemu – zapewnia Sławomir Burzyński, prezes spółki Dolcan. Firma właśnie wprowadziła na rynek nową propozycję, w ramach której w imieniu właścicieli będzie wynajmować mieszkania turystom. Zysk wypłacany jest niezależnie od obłożenia lokalu. I co nie mniej ważne, nie obarczamy właściciela lokalu szukaniem najemcy i całkowitą obsługą, to my się tym zajmujemy. wyjaśnia prezes spółki. Deweloper zajmie się wyposażeniem lokalu w meble i sprzęt, opłatami, pełnym serwisem takim jak; naprawy, konserwacja, sprzątanie.

Targi Nowy Dom i nowe Mieszkanie 2-3 marca 2013

Targi Nowy Dom i nowe Mieszkanie 2-3 marca 2013

W najbliższy weekend, tj. 2-3 marca zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska na Targach Mieszkań, odbywającyh się na Torwarze.

 

Jednocześnie informujemy, że w sobotę 2 marca będą czynne dwa biura sprzedaży, zlokalizowane przy  al. Krakowskiej 291 oraz Skierniewickiej 14, pozostałe biura będą zamknięte.

 

Serdecznie zapraszamy!

Spędź z nami weekend na Ochocie!

Spędź z nami weekend na Ochocie!

 W najbliższy weekend, tj. 23-24 lutego w godz. 10-16 zapraszamy do zwiedzania osiedla Ogrody Ochota. Podczas dni otwartych będą Państwo mieli szansę zobaczyć kompleks w całej okazałości, ponieważ obecnie trwają prace końcowe wnętrz inwestycji Będzie to również doskonała okazja do przekonania się o wysokiej jakości wykończenia, która jest mocną stroną naszych inwestycji. Nasi doradcy kredytowi pomogą w wyborze najlepszej oferty kredytowej, dostosowanej indywiudalnie do Państwa możliwości.

 

Tylko dla przybyłych gości, przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową na wybrane mieszkania!

TARGI MIESZKAŃ I DOMÓW 16-17.02

W najbliższy weekend, tj.  16-17 lutego zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska na Targach Mieszkań, odbywającyh się w hali Expo.

 

Jednocześnie informujemy, że w sobotę 16 lutego będą czynne dwa biura sprzedaży, zlokalizowane przy  al. Krakowskiej 291 oraz Skierniewickiej 14, pozostałe biura będą zamknięte.

 

Serdecznie zapraszamy!

Biuro sprzedaży przy al. Krakowskiej 291

Biuro sprzedaży przy al. Krakowskiej 291

Informujemy, iż biuro sprzedaży mieszczące się do tej pory w pawilonie przy osiedlu Ogrody Ochota, zostało przeniesione do lokalu usytuowanego na parterze budowanej inwestycji, od strony alei Krakowskiej (róg ulicy Instalatorów).

Godziny otwarcia biura oraz telefony nie uległy zmianie.

 

Serdecznie zapraszamy!

Mieszkanie tygodnia

Mieszkanie tygodnia

Specjalnie dla Państwa wprowadziliśmy nowy program mieszkanie tygodnia, dzięki któremu będzie można nabyć mieszkanie w wyjątkowej cenie - zawsze niższej od ceny oferowanej standardowo (nawet niższej od aktualnej ceny promocyjnej). Co tydzień będziemy zamieszczać na stronie jeden wybrany lokal z dostępnych osiedli w naszej ofercie.

Zamieszkaj na Ochocie!

Zamieszkaj na Ochocie!

Rozpoczęliśmy ostatnią fazę wykończeniową I etapu osiedla Ogrody Ochota. W całej inwestycji została już zamontowana stolarka okienna. Wykończone są już także ogrody zimowe. Trwają prace wykończeniowe klatek schodowych i korytarzy. Pierwsi mieszkańcy będą odbierać klucze już w marcu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą inwestycją, bo tylko na os. Ogrody Ochota mieszkania w cenie od 7 300 zł/ m kw.!

 

Osiedle Ogrody Ochota powstaje przy al. Krakowskiej. Jego główną zaletą jest lokalizacja – w ciągu ok. 15 minut  można przemieścić się do ścisłego centrum Warszawy. Liczne połączenia zapewnia rozwinięta sieć komunikacji miejskiej oraz pobliska stacja SKM. Obok inwestycji znajdują się dwa parki. Jeden zlokalizowany jest dosłownie naprzeciwko osiedla, po drugiej stronie al. Krakowskiej – to park im. Marka Kotańskiego, drugi to Park Szczęśliwickiego ze stawem, ścieżkami rowerowymi i wyciągiem narciarskim.

 

Osiedle tworzy 355 lokali, z metrażami od 31 m kw. aż do 106 m kw. – mieszkania mają od 1 do 5 pokoi. Wiele mieszkań ma duże przeszklenia i okna od sufitu do samej podłogi, zatem wszystkie mieszkania, nawet te mniejsze mają doskonałe doświetlenie. Każdy lokal posiada balkon lub loggie, a część także ogrody zimowe z dźwiękoszczelnymi szybami.

 

Nowością proponowaną przez nas są logotermy zainstalowane w każdym lokalu. Umożliwiają one indywidualne dostosowanie temperatury wody wpływającej do mieszkania (do celów ogrzewania oraz użytkowych), według własnych upodobań i potrzeb. Dzięki temu lokatorzy sami kontrolują temperaturę wody, a co za tym idzie mogą obniżyć koszty związane z jej ogrzaniem.

 

Osiedle będzie wyposażone w 24-godzinną recepcję oraz ochronę. Części wspólne w inwestycji zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie lokatorów – szerokie przestronne korytarze oraz nowoczesne windy, a na parterze inwestycji znajdą się lokale usługowe i punkty handlowe.

 

Biuro sprzedaży:

al. Krakowska 291

tel. 22 463 44 60/69

krakowska@dolcan.com.pl

Świąteczny prezent od dewelopera

Świąteczny prezent od dewelopera

Serdecznie zachęcamy do skorzystania ze świątecznych promocji, które przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa. Proponujemy wyjątkowe ceny na czterech inwestycjach: Orla II i osiedle Powstańców w Ząbkach, w warszawskich inwestycjach Ogrody Ochota oraz na osiedlu Tęczowym we Włochach:

 

Os. Orla -  już od 4 800 zł / m kw.

Os. Powstańców - ceny od 4 500 zł / m kw.

Os. Ogrody Ochota- 20 mieszkań w cenie 7 300 zł / m kw.

Os. Tęczowe - mieszkania w "Rodzinie na swoim" 5 780 zł / m kw.

POLITYKA COOKIES

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Pokażemy jak bezpiecznie inwestować i zarabiać na najmie mieszkań

Pokażemy jak bezpiecznie inwestować i  zarabiać na najmie mieszkań

W weekend 17 i 18 listopada zapraszamy Państwa na dni poświęcone tematowi bezpiecznego zarabiania na nieruchomościach. Niedawno wprowadziliśmy na stołeczny rynek nowość – mieszkania w Condo Systemie, które pozwalają zyskać 8 proc. rocznie. W najbliższą sobotę, nasz analityk inwestycyjny poprowadzi seminarium związane z tą nową formą zarabiania na wynajmie mieszkań w Warszawie.

 

Spotkanie z analitykiem inwestycyjnym Dolcan, Tomaszem Bujnowskim odbędzie się w sobotę 17 listopada w apartamentowcu Skierniewicka City na Woli (ul. Skierniewicka 14). W czasie seminarium, w godz. od 11.00 do 14.00, osoby zainteresowane bezpiecznym zarabianiem na wynajmie mieszkań będą mogły zapytać o wszelkie szczegóły proponowanego prze nas Condo Systemu. System obejmuje dwie inwestycje w stolicy: właśnie apartamentowiec Skierniewicka City oraz kompleks Ogrody Ochota budowany przy Al. Krakowskiej

 

W weekend 17 i 18 listopada (w godz. 10-16) klienci będą mogli zapoznać się nie tylko z ofertą Condo, ale także wszystkimi warszawskimi inwestycjami dewelopera. W sprzedaży mamy obecnie aż 20 osiedli w różnych fazach realizacji. Blisko 100 mieszkań z tej oferty można kupić w ramach programu "Rodzina na Swoim".

 

Przyjdź i poznaj szczegóły oferty

17-18 listopada w godz. 10-16

Biura sprzedaży: ul. Skierniewicka 14 oraz al. Krakowska 291

Jesienne promocje od Dolcan

W związku z wygaszaniem programu Rodzina na Swoim, który ostatecznie zakończy się 31 grudnia 2012 roku, zdecydowaliśmy się obniżyć ceny mieszkań w wybranych inwestycjach tak, by chętni klienci mogli jeszcze skorzystać z programu:

 

Rudy Rydz Las w Rembertowie - 19 mieszkań o powierzchni od 70 do 73 m kw.

Kamyk Zielony na Białołęce - 24 mieszkania (od 65 do 68 m kw.)

Konik Polny, również na Białołęce - 21 (od 67 do 74 m kw).

Tęczowe we Włochach - 17 mieszkań

 

Dodatkowo oferujemy promocyjne ceny również w innych inwestycjach. Na oddanym już do użytku Osiedlu Powstańców w podwarszawskich Ząbkach klienci mogą nabyć mieszkania od 35 do 83 m kw. w cenie od 4 600 do 4 800 zł za m kw oraz garaż za pół ceny. Na Osiedlu Orla, też w Ząbkach można nabyć garaż za 15 000 zł.

 

Mieszkania w atrakcyjnej cenie oferujemy również w będącym na ukończeniu osiedlu Ogrody Ochota, położonym przy Al. Krakowskiej. W promocyjnej cenie – 7 300 zł za m kw. będzie można nabyć 10 mieszkań, w tej doskonale zlokalizowanej inwestycji.

 

Serdecznie zapraszamy do naszych biur sprzedaży!

Zamknięte biuro sprzedaży

Szanowni Państwo,

 

w związku z oganizowanymi w weekend dniami otwartymi na os. Orla II w Ząbkach, biuro sprzedaży przy ul. Łodygowej będzie nieczynne. Wszystkich Państwa między 10:00 a 16:00 zapraszamy na nasze osiedle, przy ul. Poniatowskiego w Ząbkach.

Dni Otwarte os. Orla II

Dni Otwarte os. Orla II

Doskonała lokalizacja, tuż przy stacji PKP i praktycznie w samym sercu Ząbek przyciąga nowych mieszkańców. W najbliższy weekend,

27 i 28 października osiedle Orla II w Ząbkach otwiera się dla przyszłych mieszkańców. Wszystkich zainteresowanych poznaniem naszego osiedla zapraszamy w godz. 10-16.

Do kupienia zostały już ostatnie mieszkania, dostępne również w opcji „pod klucz”. Przygotowaliśmy specjalną promocję cenową, a decydując się na zakup od razu podpiszemy akt notarialny.

 

Dodatkowo z naszym handlowcem, będzie można obejrzeć gotowe mieszkania na naszym drugim ząbkowskim osiedlu Powstańców.

 

Osiedle Orla to zespół kilku budynków wchodzących w skład tzw. Centrum Orla. Kompleks zlokalizowany jest w centrum Ząbek, przy ul. Poniatowskiego i Wiosennej, zaledwie ok. 100 m od stacji kolejki PKP, która co kilkanaście minut kursuje na Dworzec Wileński. Dostępne są jeszcze mieszkania o powierzchni od 39 do 80 m2, teraz w wyjątkowej cenie od 4.900 zł za m kw.

Dodatkowo będzie możliwość kupna garażu podziemnego po promocyjnej cenie 15 tys. zł. Będą mogli Państwo zaoszczędzić 10 300 zł.

 

DNI OTWARTE Z "RODZINĄ NA SWOIM"

DNI OTWARTE Z

W weeken d 13-14 października organizujemy Dni Otwarte na gotowym Osiedlu Tęczowym w warszawskich Włochach.  Tylko podczas tych będą Państwo mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty - bogata pula mieszkań w programie "Rodzina na swoim".  Zapraszamy wszystkich w godzinach 10-16 do mieszkania pokazowego, przy ul. Szczęsnej 7/6.

 

Każdy, kto chciałby zakupić mieszkanie w popularnym programie „Rodzina na swoim” po obowiązującej nowej stawce 5.789,50 zł za m kw., powinien się pospieszyć. Najbliższe 3 miesiące są ostatnią chwilą na decyzję i możliwość zakupu mieszkań w tej cenie. Zgodnie z zapisami ustawy o rządowym wsparciu, wniosek kredytowy musi zostać złożony jeszcze w tym roku.

 

Mieszkania z pierwszego etapu Osiedla Tęczowego przekazujemy już klientom. Osiedle charakteryzuje kameralna zabudowa - w każdym budynku powstały jedynie 22 mieszkania. Te na parterze mają własne, duże ogródki, pozostałe – balkony. Budynki zostały zaprojektowane w niskiej zabudowie – mają tylko 4 kondygnacje. Architektura i plan całego osiedla są bardzo spójne: wyróżnia je modernistyczna, prosta linia budynków, klinkierowe wykończenia fasad oraz połączenie stali i szkła na balkonach.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Dni otwarte na Osiedlu Tęczowym

13-14 października w godz. 10-16

ul. Szczęsna 7/6 Warszawa-Włochy

(22) 254 45 94

Giełda Mieszkaniowa w Lublinie

W najbliższy weekend tj. 6-7 października zapraszamy na Giełdę mieszkaniową do Galerii Gala w Lublinie. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z dostępnymi jeszcze mieszkaniami na naszym os. Grabskiego.

 

Dla wszystkich Gości, którzy zdecydują się podczas tych dni na zakup swojego wymarzonego lokum przygotowaliśmy ofertę specjalną – wszystkie mieszkania w programie "Rodzina na Swoim", czyli metr kwadratowy w cenie 3 718 zł!

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Targi Mieszkaniowie w Lublinie

Galeria Gala Dom i Wnętrze

ul. Fabryczna 2

DNI OTWARTE MIESZKAŃ BEZCZYNSZOWYCH

DNI OTWARTE MIESZKAŃ BEZCZYNSZOWYCH

W dniach 29 – 30 września w godz. 10:00 – 16:00 organizujemy Dni Otwarte Mieszkań Bezczynszowych. Wszystkich chętnych do obejrzenia tych unikatowych inwestycji zapraszamy do Rembertowa na ul. Kadrową (osiedle Rudy Rydz) lub do biura sprzedaży firmy na Białołęce, przy ul. Lewandów 56 (osiedle Konik Polny).

Klienci będą mogli obejrzeć kilka osiedli: Konik Polny, Kamyk Zielony oraz wszystkie etapy osiedla Rudy Rydz w Rembertowie. Sprawdź ofertę naszych inwestycji na www.mieszkania-bezczynszowe.pl

 

Na odwiedzających czekają atrakcyjne mieszkania w spejalnej cenie już od 5 000 zł. m kw. Ponadto będzie można skorzystać z zakupu mieszkania w programie "Rodzina na swoim".

TARGI MIESZKAŃ I DOMÓW

TARGI MIESZKAŃ I DOMÓW

W najbliższy weekend 15-16 września zapraszamy na drugą edycję tegorocznych TARGÓW MIESZKAŃ I DOMÓW, tym razem do hali EXPO na warszawskiej Woli. To doskonała okazja do zapoznania się z naszymi wszystkimi inwestycjami i skorzystania z promocji obowiązujących tylko dla przybyłych klientów.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

TARGI MIESZKAŃ I DOMÓW

Dolcan stoisko C5

Hala Expo, ul. Prądzyńskiego 12/14

TARGI NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE

Szanowni Państwo,

 

w najbliższy weekend 8-9 września w godz. 10-17 serdecznie zapraszamy na TARGI NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE, gdzie w jednym miejscu będą Państwo mogli poznać całą naszą ofertę i skorzystać ze specjalnie przygotowanych na te dni promocji!

 

Dolcan - stoisko 52-54.

Hala Torwar, ul. Łazienkowska 6a

NOWOŚĆ NA RYNKU MIESZKANIOWYM

NOWOŚĆ NA RYNKU MIESZKANIOWYM

CONDO SYSTEM DOLCAN - poznaj nowy system inwestowania w nieruchomości w Warszawie! Zobacz więcej na www.condomieszkania.pl

Weekend Wakacyjnych Promocji

Weekend Wakacyjnych Promocji

 Wakacje dobiegają już końca, ale nie u nas! W dniach 1-2 września chcielibyśmy uprzejmie zaprosić na nasz wyjątkowy Weekend Wakacyjnych Promocji, do biura sprzedaży na osiedlu, przy ul. Skierniewickiej 14.

 

Będzie to doskonały moment na zakup mieszkania w specjalnych cenach. W godz. 10-16 nasi handlowcy przedstawią wszystkie aktualne inwestycje, zaprezentują plany osiedli i mieszkań oraz pomogą w wyborze najdogoniejszej dla Państwa lokalizacji.

A doradcy kredytowi udzielą niezależnej, kompleksowej i profesjonalnej porady przy wyborze i pozyskaniu kredytu na mieszkanie.

 

Tylko w tych dniach aż 6 gotowych osiedli będzie w wyjątkowych cenach. Dodatkowo otrzymają Państwo ogródki gratis oraz garaże w promocji!

 

Ponadto zapoznamy Państwa ze szczegółami naszego rewolucyjnego systemu inwestowania  - Condo Systemu w obszarze mieszkań, które na rynek warszawski, jako pierwsza firma w Polsce, wprowadza Dolcan ! 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

 

WEEKEND WAKACYJNYCH PROMOCJI

1-2 września, w godz. 10-16

Biuro sprzedaży na osiedlu,

ul. Skierniewicka 14 lok. 6

 


3 certyfikaty dla Dolcan

3 certyfikaty dla Dolcan

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że jako jedyny w Polsce deweloper uzyskaliśmy aż 3 certyfikaty  ISO 9001 i ISO 14001 oraz AQAP. To potwierdzenie stosowania najwyższych standardów w zakresie jakości inwestycji, obsługi klientów i dbania o środowisko.

 

Najpopularniejszy i najczęściej wymagany jest certyfikat ISO 9001, czyli system zarządzania jakością w firmie. I taki właśnie zdobyliśmy. Dodatkowo otrzymaliśmy potwierdzenie wdrożenia norm środowiskowych (ISO 14001), co oznacza stosowanie najwyższych standardów w zakresie ochrony środowiska.
I jako jedyny deweloper w Polsce otrzymaliśmy certyfikat AQAP. Możemy więc się pochwalić spełnieniem norm wymaganych przez NATO, co oznacza, że będziemy mogli podjąć się także realizacji inwestycji na potrzeby wojska.

 

Wdrożenie od razu trzech systemów jakości jest dużym wyzwaniem dla firmy. Audyt trwał kilka miesięcy, objął większość działów w naszej firmie. Był to bardzo krótki okres, gdyż większość firm przygotowuje się do stosowania zaledwie jednego systemu blisko rok. Tak sprawny przebieg certyfikacji to wynik tego, że nasza firma od lat stawia na jakość zarządzania. 

Nieczynne biuro sprzedaży

Szanowni Państwo,

 

wyjątkowo w dniu 14.07.2012 r. biuro sprzedaży przy ul. Łodygowej 26 będzie nieczynne. Serdecznie zapraszamy do biura sprzedaży na ul. Lewandów 56 na Białołęce gdzie w weekend oranizujemy dzień otwarty osiedla Konik Polny.

 

Serdecznie zapraszamy!

Nowa linia kolejowa przy os. Ogrody Ochota

Nowa linia kolejowa przy os. Ogrody Ochota

Wszystkich naszych przyszłych mieszkańców osiedla Ogrody Ochota z pewnością ucieszy fakt, że z początkiem czerwca ruszyły nowe połączenia kolejowe. Będą one przebiegały przez przystanek PKP Warszawa Rakowiec, położony w sąsiedztwie osiedla Ogrody Ochota.

 

Oprócz dotychczasowych kierunków (Warszawa – Radom) przyszli mieszkańcy zyskają możliwość dogodnego dojazdu na Lotnisko Chopina, a także bezpośrednie połączenie z Sulejówkiem (linia SKM S2) oraz Legionowem (linia SKM S3). Pociągi pokonują całą trasę w około 50 - 55minut. Z lotniska do centrum Warszawy można się dostać już w 25 minut.

Kursy będą obsługiwane zakupionymi w tym celu nowoczesnymi pociągami Elf z bydgoskiej fabryki PESA. Planowana częstotliwość kursowania pociągów (10-15 minut w zależności od pory dnia) z pewnością sprawi, że będzie to ciekawa alternatywa dla tramwaju czy autobusu.

 

Więcej informacji na stronie ZTM.

Skrócona praca biur sprzedaży

Szanowni Państwo,

 

wyjątkowo w dniu dzisiejszym nasze wszystkie biura sprzedaży będą czynne do godz. 18:00.

Godziny otwarcia biur sprzedaży w majówkę

Uprzejmie informujemy, że nasze biura sprzedaży w okresie 30.04-4.05 pełnią dyżury w następujących godzinach:

 

30 kwietnia - w godz. 9:00-16:00

2 i 4 maja - w godz. 10:00-14:00

 

Serdecznie zapraszamy!

Otwarcie nowych biur sprzedaży

Szanowni Państwo,

 

informujemy, że otworzyliśmy kolejne, dwa nowe biura sprzedaży: na Ochocie, przy Osiedlu Ogrody Ochota oraz we Włochach, na osiedlu Tęczowym. Dwa tygodnie wcześniej uruchomiliśmy biuro przy osiedlu mieszkań bezczynszowych Konik Polny na Białołęce.

Teraz, wraz z postępem prac i dużym zainteresowaniem mieszkaniami na Ogrodach Ochota, chcemy ułatwić dotarcie do informacji o naszych osiedlach, również klientom z zachodniej strony miasta.

Z racji tego, że osiedle Tęczowe we Włochach jest juz wybudowane, postanowiliśmy również na nim uruchomić biuro sprzedaży. Mieści się ono w mieszkaniu pokazowym na osiedlu, które można sobie zwiedzić i zobaczyć, jaki jest standard naszego wykończenia.

 

W każdym z tych biur, będzie można uzyskać informacje o naszych wszystkich inwestycjach. Dodatkowo będzie można zasięgnąć porad naszego doradcy kredytowego.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Os. Ogrody Ochota

al. Krakowska 291 (biuro przy osiedlu)

02-133 Warszawa-Ochota

Tel. (22) 463 44 60/69

krakowska@dolcan.com.pl

 

Os. Tęczowe

ul. Szczęsna 7 (biuro w mieszkaniu pokazowym, bud. nr 1/lok. nr  6)

02-454 Warszawa-Włochy

Tel. (22) 253 91 72, 254 45 94

szczesna@dolcan.com.pl

Nowoczesna przychodnia medyczna rusza tuż obok osiedla Tęczowego

Nowoczesna przychodnia medyczna rusza tuż obok osiedla Tęczowego

Szanowni Państwo,

 

wszystkich naszych klientów, a w szczególności mieszkańców osiedla Tęczowego, chieliśmy poinformować, że w najbliższy poniedziałek, 2 kwietnia, rusza nowoczesna przychodnia medyczna, która przyjmie pacjentów w ramach publicznej opieki zdrowotnej. W przychodni leczyć będą lekarze aż kilkunastu specjalizacji. Placówka powstała tuż obok naszego osiedla Tęczowego, przy ul. Cegielnianej.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wspólnie z władzami dzielnicy mogliśmy się przyczynić do ułatwienia codziennego życia mieszkańcom naszego osiedla, ale też całej społeczności lokalnej w dzielnicy Włochy.

 

Ostatnia szansa na kupno mieszkania w ?Rodzinie na Swoim?

Od 1 kwietnia, stawki programu „Rodzina na Swoim”, w wielu miastach i tak już bardzo niskie, jeszcze spadną. W Warszawie najbliższe dni mogą być ostatnim momentem na to, by kupić jeszcze nowe M z rządową dopłatą. Nasza firma posiada w swojej ofercie jeszcze sześć osiedli kwalifikujących się do programu, w sumie 128 mieszkań.

 

Od kilku miesięcy pomoc jest już wygaszana. W kolejnych kwartałach sukcesywnie obniżane były limity. Obecnie w Warszawie stawka ta wynosi 6.435 zł za m kw. Już teraz trudno jest znaleźć mieszkanie w dobrej lokalizacji kwalifikujące się do programu.

 

Kupującym zostało więc tylko kilka dni na decyzję. I choć inwestycji w tym przedziale cenowym za m kw. jest już niewiele, to jednak nasza spółka posiada mieszkania w programie RnS. Dolcan, ma w sumie 128 mieszkań na 6 osiedlach, które można jeszcze kupić w cenie od 5.500 do 6.435 zł za m kw.

NOWE BIURO SPRZEDAŻY na Białołęce

NOWE BIURO SPRZEDAŻY na Białołęce

Uprzejmie informujemy, że otworzyliśmy swoje kolejne biuro sprzedaży. Nowy punkt dla klientów powstał na osiedlu Konik Polny, przy ulicy Lewandów na warszawskiej Białołęce. Biuro zaczęło działać od soboty 24 marca i będzie obsługiwać głównie osiedla Mieszkań Bezczynszowych,  ale podobnie jak w innych naszych oddziałach, będzie można dowiedzieć się tu o szczegółach wszystkich osiedli, jakie są obecnie w  naszej ofercie.

Dzień otwarty na Os. Grabskiego

Dzień otwarty na Os. Grabskiego

Mając na uwadze trudniejsze dla kredytobiorców warunki wprowadzane przez banki, w nowym roku dostosowaliśmy nowe ceny na Osiedlu Grabskiego w Lublinie! Z tego względu w najbliższą sobotę, tj. 18 lutego  zapraszamy na Dzień Otwarty lubelskiej inwestycji. W godzinach 10-16 będzie można obejrzeć osiedle i wybrać odpowiednie dla siebie mieszkanie. Na miejscu porad udzieli także doradca kredytowy.

 

Wybierając mieszkanie na osiedlu Grabskiego jest możliwość zniwelowania obostrzeń Rekomendacji. Niższa cena za mieszkanie daje większą zdolność kredytową klienta. Cena wprowadzona przez nas jest o ok. 30 proc. niższa od średnich cen rynkowych.
W efekcie oznacza to zakup mieszkania bez Rekomendacji S.

Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Budowlanym

Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Budowlanym

Nasza firma została laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego, w kategorii Deweloper Roku 2011. 26 stycznia br. odbyła się uroczysta gala, podczas której certyfikat w imieniu naszej spółki odebrał P. Robert Ziółek, Dyrektor Generalny. Nagroda jest uhonorowaniem pracy, rzetelności i wiarygodności firmy działającej w branży budowlanej. Konkurs organizowało Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Konkurencja była duża, bo do konkursu zgłaszały się firmy z całej Polski. 

Najlepsza Firma Deweloperska w kraju

Najlepsza Firma Deweloperska w kraju

Miło nam poinformować, że znalaźlismy się w gronie największych deweloperów na polskim rynku w ogłoszonym właśnie rankingu Deweloper Roku 2011.

 

Zestawienie Deweloper Roku 2011 przygotowała Gazeta Finansowa we współpracy z miesięcznikami Home&Market i Gentleman. Listę 25 najlepszych firm deweloperskich w Polsce opracowano po raz pierwszy, doceniając najbardziej wiarygodnych deweloperów z ugruntowaną pozycją na rynku, jednocześnie tworzących inwestycje na najwyższym poziomie, w najbardziej prestiżowych lokalizacjach.

Kolejna nagroda dla firmy Dolcan

Kolejna nagroda dla firmy Dolcan

Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy II nagrodę w ogólnopolskim konkursie budowlanym „Orły Polskiego Budownictwa”

Mieszkania w programie ?Rodzina na Swoim? - 6 inwestycji

Obecnie w Warszawie jedynie 2 proc. mieszkań spełnia nowe wymagania programu „Rodzina na Swoim”. Oznacza to, że z ponad 18 tys. mieszkań dostępnych w stolicy, blisko 360 lokali objętych jest rządową dopłatą.

 

W czterech warszawskich inwestycjach - os. Kamyk Zielony, os. Rudy Rydz, os. Konik Polny, os. Tęczowe - firma Dolcan oferuje ponad sto mieszkań w cenie do 6.435 zł za m kw. i powierzchni do 75 m kw. Aż 90 mieszkań znajduje się na trzech osiedlach mieszkań bezczynszowych. Ceny mieszkań zaczynają się tam już od 5.500 zł za m kw.

 

Najwięcej mieszkań w „Rodzinie” dostępnych jest na os. Kamyk Zielony w Białołęce - kupujący mogą wybierać spośród 53 mieszkań w tej inwestycji. Kolejne 21 mieszkań znajduje się na os. Rudy Rydz w Rembertowie, ta inwestycja jest na półmetku prac. Pozostałe 16 mieszkań znajduje się na os. Konik Polny w Białołęce.

Biura Sprzedaży otwarte w soboty

Informujemy, że od dnia 29.10.2011 biura sprzedaży w Lublinie i Szczecinie będą otwarte również w soboty, w godzinach 9:00-14:00.

 

Serdecznie zapraszamy!

Giełda Budowlano-Mieszkaniowa w Lublinie

Szanowni Państwo,

 

w najbliższy weekend, tj. 22-23.10 serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Giełdy Budowalno-Mieszkaniowej w Lublinie. Będą Państwo mogli zapoznać się z naszą ofertą mieszkań na Os. Grabskiego. Specjalnie na te dni przygotowaliśmy promocję - rabat do 10% przy zakupie mieszkania.

TARGI MIESZKANIOWE EXPO XX1 15-16.10.2011

W najbliższy weekend zapraszamy Państwa na Targi mieszkaniowe w hali Expo XXI.

15-16 października, stoisko F 1

 

Na targach zaprezentujemy 15 inwestycji zlokalizowanych w całej Warszawie: na Woli, Ochocie, Włochach, Targówku, Białołęce i Rembertowie. Będą także osiedla wybudowane w Ząbkach i realizowane obecnie w Markach. Osoby planujące zakup nowego „M” będą mogły wybierać spośród 2 tys. mieszkań.

 

Na targach po raz pierwszy zaprezentujemy naszą ofertę „Mieszkanie dla studenta”. Nie zabraknie nowości, zaplanowaliśmy liczne targowe promocje. W sprzedaży będą  także mieszkania - na czterech stołecznych osiedlach - które kwalifikują do programu „Rodzina na swoim”.

Mieszkanie dla studenta

15 października rusza nasz najnowszy projekt „Mieszkanie dla studenta”.

Będzie to oferta skierowana zarówno dla studentów studiów stacjonarnych, osób studiujących zaocznie i wieczorowo oraz absolwentów, którzy ukończyli uczelnię wyższą w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

W ofercie przeznaczone będą mieszkania w kilkunastu inwestycjach firmy Dolcan w Warszawie, Szczecinie, Bydgoszczy, Lublinie, Kozienicach i Ząbkach. Studenci będą mogli liczyć na pomoc w uzyskaniu preferencyjnego kredytu oraz na specjalne upusty.

 

Po więcej informacji zapraszamy w dniach 15 i 16 października na TARGI MIESZKAŃ I DOMÓW, do hali nr 4 EXPO XXI ul. Prądzyńskiego 12/14.

FIRMOWE TARGI MIESZKAŃ

FIRMOWE TARGI MIESZKAŃ

Serdecznie zapraszamy na Firmowe Targi Mieszkań, które odbędą się 17-18 września 2011

na Osiedlu Skierniewicka City - ul. Skierniewicka 14, w godzinach 10-18.

W ofercie 15 inwestycji - 2 tys. mieszkań.

Przyjdź i zobacz.

TARGI MIESZKAŃ

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr. 26/29 podczas targów mieszkaniowych 10 - 11 września  2011r. w hali Torwar,

ul. Łazienkowska 6a w Warszawie.

Skorzystaj z licznych promocji na nowej inwestycji Ogrody Ochota.

Pomagamy potrzebującym w Kamerunie!

Pomagamy potrzebującym w Kamerunie!

Nasza firma przez cały sierpień organizuje zbiórkę charytatywną wspierającą misję sióstr zakonnych w Kamerunie.

Po raz kolejny włączamy się w akcję pomocy dla ubogich mieszkańców wioski Djouth. Akcja ma na celu zebranie najbardziej niezbędnych rzeczy i środków do życia dla rdzennej ludności.

Akty notarialne- Os. Orla

Szanowni Państwo,

 

uprzejmie informujemy, iż Osiedle Orla II etap 3 zostało oddane do użytkowania oraz trwa przenoszenie własności mieszkań w formie aktu notarialnego.

 

W sprzedaży znajdują się jeszcze mieszkania 1- i 3-pokojowe, o powierzchni 39-80m2, również dostępne są mieszkania wykończone "pod klucz".

 

Serdecznie zapraszamy do naszych biur sprzedaży!

Dolcan Spółką Akcyjną

Dolcan Spółką Akcyjną

Szanowni Państwo,

 

Uprzejmie informujemy, że w dniu 10 czerwca 2011 roku dokonane zostało przeniesienie przedsiębiorstwa spółki Dolcan sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na spółkę Dolcan Plus S.A. z siedzibą w Warszawie.

 

Prosimy zapoznać się z załączonym pismem.

Wręczenie nagród

Wręczenie nagród

Drodzy Państwo,

Dnia 13.06.2011 w siedzibie naszej firmy, zostały uroczyście wręczone nagrody dla laureatów konkursu. Zwycięzcy otrzymali nagrody z rąk Pani Alicji Dolińskiej- Dyrektor Marketingu i Reklamy oraz Dyrektora Generalnego, Pana Roberta Ziółka.

fot. U.Szaliłow

Rozstrzygnięcie konkursu

Rozstrzygnięcie konkursu

Szanowni Państwo,

 

miło nam poinformować, iż w dniu wczorajszym po "burzliwych obradach" wyłoniliśmy laureatów konkursu, który odbył się w sobotę 28.05.2011r. podczas Dnia Otwartych Drzwi firmy Dolcan. Poniżej przedstawiamy listę zwycięzców:

 

I nagroda: skuter - Pani Małgorzata Karpowska

II nagroda: ekspress do kawy- Pani Joanna Klein

III nagroda: aparat fotograficzny- Pani Małgorzata Potwora

 

Ekrany akustyczne- Os. Tęczowe

Ekrany akustyczne- Os. Tęczowe

Szanowni Państwo!

 

W odpowiedzi na  zapytania i obawy kierowane przez Klientów do naszej firmy, a związane z ewentualnym hałasem dobiegającym z pobliskich torów kolejowych, uprzejmie informujemy, iż nasza firma podjęła w tym celu starania.

W wyniku naszych działań została wydana pozytywna decyzja przez Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Warszawie stwierdzająca, że w rejonie naszego Osiedla Tęczowego we Włochach, zostaną wybudowane ekrany akustyczne oraz maty wibracyjne.

TARGI MIESZKAŃ

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr. 22 podczas targów mieszkaniowych.

14 - 15 maja  2011r. w hali MT Polska, ul. Marsa 56c w Warszawie.

 

Serdecznie Zapraszamy

Zaskakujący klient

Zaskakujący klient

Jesteśmy w stanie wybudować dom dla każdego, nawet dla tak licznej rodziny!

Dolcan Liderem Biznesu

Dolcan Liderem Biznesu

Uprzejmie informujemy, że został nam przyznany tytuł "Lidera Biznesu Powiatu Wołomińskiego" w kategorii "Duża Firma". 

fot. U.Szaliłow

Dolcan Rozpoczął budowę mieszkań bezczynszowych

Dolcan Rozpoczął budowę mieszkań bezczynszowych

Wbijając symboliczną „pierwszą łopatę” rozpoczęlismy budowę osiedla realizowanego w ramach projektu mieszkań bezczynszowych. Ceremonii wbicia łoptay dokonał prezes spółki Dolcan Sławmoir Burzyński.

fot. U. Szaliłow

TARGI MIESZKAŃ

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska C5 podczas targów mieszkaniowych.

19 - 20 marca 2011r. w hali EXPO XXI w Warszawie.

 

Serdecznie Zapraszamy

BUDOWLANA FIRMA ROKU 2010

BUDOWLANA FIRMA ROKU 2010

Mamy zaszczyt poinformować, że 2 marca 2011 zostało nam przyznane wyróżnienie BUDOWLANA FIRMA ROKU 2010 w kategorii DEWELOPER.

NOMINACJA DLA DOLCAN

NOMINACJA DLA DOLCAN

Chcielibyśmy poinformować, że firma Dolcan otrzymała nominację do finału konkursu Lider Biznesu Powiatu Wołomińskiego, w kategorii Duża Firma.

fot. U. Szaliłow

 


TARGI MIESZKANIOWE NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję targów mieszkaniowych NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE, które odbedą się w dniach 5-6.03.2011 na warszawskim Torwarze.

Odwiedź stoisko Dolcan nr 67!

NAGRODA DLA DOLCAN

NAGRODA DLA DOLCAN

Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy II nagrodę w konkursie na najlepsze stoisko, który odbył się podczas targów mieszkaniowych 26-27.02 Hala EXPO.

ZMIANA BIURA SPRZEDAŻY

Od dnia 07.03.2011 r. biuro sprzedaży z ul. Żurawiej 32/34 będzie przeniesione do nowej siedziby przy ul. Skierniewickiej 14 w Warszawie.

 

Serdecznie Zapraszamy

TARGI MIESZKAŃ

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska C5 podczas targów mieszkaniowych.

26 - 27 lutego 2011r. w hali EXPO XXI w Warszawie.

 

Serdecznie Zapraszamy

DOLCAN III DEWELOPEREM W WARSZAWIE

Według doniesień Gazety Wyborczej w ciągu pierwszych III kwartałów 2010, staliśmy się trzecim pod względem liczby sprzedanych mieszkań deweloperem w Warszawie.

Zobacz artykuł...

DOLCAN ZORGANIZOWAŁ CHARYTATYWNY MECZ Z DZIENNIKARZAMI

DOLCAN ZORGANIZOWAŁ CHARYTATYWNY MECZ Z DZIENNIKARZAMI

W środę, 29 września, stołeczny deweloper Dolcan zorganizował na stadionie Dolcanu Ząbki mecz piłkarski o charakterze charytatywnym. Całkowity dochód z wydarzenia przeznaczony został na operację dla młodego chłopca z Ząbek, który podczas treningu sportowego stracił wzrok w jednym oku. Naprzeciw siebie stanęły dwie drużyny – jedna złożona z zawodowych piłkarzy pierwszoligowego Dolcanu Ząbki i pracowników dewelopera, a druga z dziennikarzy. Widzowie obejrzeli zacięty mecz w strugach deszczu, który zakończył się wynikiem 6:2 dla gospodarzy.

WMUROWANIE KAMIENIA WĘGIELNEGO

23 czerwca 2010 r. w warszawskim hotelu DeSilva odbyła się konferencja prasowa poświęcona uroczystości wmurowania kamienia węgielnego pod naszą nową inwestycję Os. Ogrody Ochota.